Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Iphone 4s-re,...

Hogyan tudom Iphone 4s-re, Ios 9-re letölteni a Sports Tracker nevű alkalmazást?

Figyelt kérdés

Most van először Iphone-om androidos telók után, de ha ezt nem tudom megoldani, nem lesz hosszú életű a dolog.


Ugye ennél feljebb frissíteni nem tudom a szoftvert. Olvastam egy cikket a témában ( [link] nekem ilyet ugyan nem ajánl fel az Apple Store.


Bármilyen tipp?


2018. júl. 15. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az megvan, hogy ez a telo mar nem tamogatott az ujabb iOS-ekkel? Remelem penzt nem adtal a keszulekert, mert ha igen, csunyan atvertek egy elavult levelnehezekkel.
2018. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Csak a második sorig kellett volna olvasnod, hogy rájöjj, ez nekem nem új infó.
2018. júl. 15. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az Apple Store-ból nem tudod letölteni, akkor szerintem sehogy.


Egyébként tényleg nem volt jó ötlet a 4s. Igy elmegy a kedved az ios-tól.

2018. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 szerencsére csak ajándékról van szó, egy ismerősömnek akadt ez elfekvőben, az előző telefonom tönkrement, jelenleg legfeljebb egy lidl-s okostelefont engedhetek meg magamnak, de ha nem sikerül szolválni ezt a problémát, rögtön veszek egy másikat
2018. júl. 15. 22:52
 5/6 anonim válasza:

Elméletileg meglehet oldani úgy ,hogy az [link] oldalról letöltesz egy régebbi verziójú iTunes-t a gépedre amiben van egy Appstore funkciója, és gépről letöltöd az alkalmazást jelen esteben a Sports Tracker-t .

Rá mész telefonról az appstore-ba és megkeresed az alkalmazást itt az alkalmazás mellett nem letöltés gomb lesz hanem felhő formájú gomb és nagy valószínűséggel itt fogja felajánlani hogy a régebbi verzióját töltsd le.


Én az iTunes 12.6.3-as verzióját szedném le.

2018. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2018. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!