Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam a két...

Melyiket válasszam a két telefon közül?

Figyelt kérdés

Adott egy Samsung Galaxy J6 2017, és egy LG Q6. Nem tudom eldönteni hogy melyik lenne jobb, így abban kérnék egy kis segítséget, hogy írjatok érveket hogy miért pont azt a telefont válasszam. Linket most nem tudok mutatni, de én a mobilarénán találtam rá mindkét mobilra (többek közt), ott lehetnek műszaki adatok.

Köszi előre is aki utána néz és segít választani! :)



2018. júl. 16. 01:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Samsung, mindenképpen. Sokkal tovább fogja bírni, mint a másik. Ha már választási lehetőséged van, szerintem válaszd a Samsungot. :)
2018. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem még 1-2 embert, és ők is a Samsungra voksoltak... meg azt azért nagyjából ismerem is, úgyhogy azt hiszem ez eldöntetett. :D

Köszönöm. ^^

2018. júl. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!