Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengerben vissza lehet...

Messengerben vissza lehet változtatni valahogy régire az emojikat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. ^^ Pár napja megváltoztak az emojik és szerintem nagyon csunyák.. ezért szeretném visszaváltoztatni. próbáltam hogy az automatikus frissitéseket kikapcsoltam, de ugy se változott semmi. le is töröltem már a messengert és ujra letöltöttem hátha, de semmi. :/ valahogy vissza lehet változtatni öket a régire? :/ A válaszokat elöre is köszönöm. ^^
2018. júl. 16. 09:09
 1/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, szerintem borzalmasak lettek...
2018. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szintén ez a problémám
2018. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Már a Facebook webes felületén is megváltoztatták.
2018. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De pár ismerősömnél ugyan azok maradtak. Nem változtak. :/ És ez fura
2018. júl. 17. 04:45
 6/8 anonim válasza:
Azért, mert nem frissítették. Baratnőmnek nincs helye frissíteni és ezért neki még a régiek vannak.
2018. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a testvéremnek ugyan ezek az emojik vannak, de automatikusan frissiti a telefonja a messengert. De neki is még a régiek vannak. :/
2018. júl. 17. 13:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul irtam az elöbb. Ugy értem, hogy neki még a régi emojik vannak, de frissiti a telefonja a messengert. Még se változtak az emojik az ujakra. :/
2018. júl. 17. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!