Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 5 vs. Redmi...

Birtas Norbert kérdése:

Xiaomi Redmi Note 5 vs. Redmi Note 5 Globál verzió mi a különbség?

Figyelt kérdés

Üdv.Azt szertném megtudni, hogy mi a különbség a két telefon között?

Elsőnek ugye a Globál verziót szerettem volna megrendelni innen( [link] ), de sajnos fekete színben már nincs raktáron ugyhogy visszamondtam. Most innen ( [link] ) rendelném meg, de elvileg ez nem globál verzió, valaki leírná mi a különbség?



#Xiaomi #Xiaomi Redmi Note 5 #Xiamo Redmi #Xiaomi Redmi Note 5 Global
2018. júl. 16. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy látom, nagyrészt az, ami a note 4-nél, a processzor. a globalban leheletnyivel gyengébb, de lényegesen energiatakarékosabb proci van -> sokkal hosszabb uzemidő és kevesbé melegszik.
2018. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor nem lesz gond a 4G-vel sem, mindkettőben megtalálható a B20?
2018. júl. 16. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2/3 Időpont ma 12:23


A két telefonban ugyanaz a chipset.



[link]


Itt van összefoglalva a két termék között a különbség, lényegében a tartozékok és a leírás, a színváltozatok, és a telefonon lévő ROM a különbség, illetve kicsivel jobb a Global rekeszértéke.

2018. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eustockon van fekete , 65000 ft.
2018. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!