Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy Iphone X telefont illetve egy Samsung Galaxy S9 plus készüléket? Mindkettő vodafone os zsír új bontatlan

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy megvettél két telefont és még ki se bontottad egyiket sem?
2018. júl. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
😰
2018. júl. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Úgy gondolta, hogy megjött a segíly, amit befektettek... Elhoztak két telefont előfizetésre, amit majd áruba bocsájtanak.Majd miután nem fizetik a törlesztést, letiltják majd annál aki megvette...
2018. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos hogy mindkettőtöknek válaszoljak de legfőképp az utolsónak. Jelen pillanatban a Vodafone nál van flottás céges előfizetésem 20 kártyával amiből egyet használok 19 pedig az alkalmazottaké. És mivel flottás előfizetést hoztam ki így kaptam ezt a kettő készüléket mellé nagyon is kedvezményesen. Viszont mivel már jelenleg nekem és a munkatársaimnak beosztottjaimnak is van telefonjuk így ezáltal ez a két telefon feleslegessé váltak. Nos persze itt jöhetne egy kérdés hogy miért nem adom oda valakinek ingyen vagy esetleg neked nektek. De bocsáss meg akkor már inkább maradjon porfogónak a polcon vagy esetleg odaadom valakinek olcsóbban . De csak tényleg egy egyszerű kérdést tettem fel van két telefon függő mindkettő full dobozos stb és mennyiért lehet eladni. Ha ehhez is egy diploma kell hogy megértsük a kérdés lényegét mondani valóját akkor nem tudom mihez kezdjek a ti válaszotokkal. De azért köszi .
2018. júl. 18. 00:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Bontatlan dobozban kb 30 ezer forinttal olcsóbban.

Ennek szimplán az az oka, ha az ember nem zsírújat vesz egy megbízható helyről, akkor elvárja hogy a “kockázatért” cserébe olcsóbb legyen.

Máskülönben mi értelme lenne?

Ettől függetlenül, persze biztos vannak olyan élelmesek, akik csak kicsit olcsóbban is megvennék, de saját tapasztalatom alapján ennyi azért kellhet.

2018. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval Mondjuk egy s9 plus voda függőért ha elkérek 160 170 et akkor az megfelelő reális? vagy egy iphone x ért elkérek 200 250et ?
2018. júl. 19. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!