Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostanaban a telefonom keperny...

Mostanaban a telefonom kepernyoje (iphone 6s plus) valahogy nem ugy reagal az erintesekre ahogy kellene. Ugye nem kijelzo hiba lesz?

Figyelt kérdés

Tehat ha hosszan megnyomom az ikonokoat, akkor feldobja a torles, illetve a app “azhelyezeset”

Vegigpasztazom a kepernyo minden kis pontjan es mindenhol erzekel. De mostanaban amikor a youtubeon vagy barmilyen mas appot hasznalok...vagy epp a neten bongeszek vagy epp alulrol huzom fel a savot es lrobalom a szint lejjebb huzni vagy a hangot feljebb adni nem reagal, ha a szinnel van ez akkor a hangikonra nyomva minden oke, utana mar mukodik a szin is. Vagy pl youtubeon, gorgetem lefele a videokat es mintha kesne, a lehuzas, de van, hogy nem is reagal kb.


Mi lehet ez?


2018. júl. 17. 09:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy a karcos, repedt folia miatt van. De most vettem ra ujat, szoval nem az volt a baj.
2018. júl. 17. 09:46
 2/4 anonim válasza:
Ha meg garancias vidd vissza,nekem sargult a kijelzo,es kaptam egy vadi ujat ,mert kiderult gyarilag hibas
2018. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mar reg nem garis sajnos.

Isamuraiban meg hasonlo montar hekyeken nem akarom csereltetni, a kijelzot mert ugye nem eredetit raknak bele, hanem utangyartott (persze ok mondjak, full eredeti, de mint tudjuk a ios nem arul alkatreszeket) es volt olyan, hogy az egyik ismerosom kicsereltette nem is olyan reg, neki is i6-ja volt...es egymas melle tettuk a ket telot es ket kulon vilag volt a 2 kijelzo.

Visszamen elmondta....persze, hogy kimagyaraztak.


Szoval nem turom ilyenkor mit lehet tenni. De az is kicsit facepalm, hogy annak idejen kb 350 ezerert vettem ujjonann. Aztan 2,5 ev utan egy ilyen hiba elojon. (128gb-s).

2018. júl. 17. 11:34
 4/4 anonim válasza:

Igen,nekem 7es van,mi is kiakadtunk rendesen ,hogy egy kozel felmillas telo tonkremegy. Azt csodallom kicsereltek nekem. Azt hittem en is,hogy majd megcsinaljak aztan egy honapra ra tonkre megy megint.

Szerintem ez az egesz egy lehuzkodas.

Azert probald meg ,vidd be hátha.

2018. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!