Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kezdeni vele valamit...

Lehet kezdeni vele valamit vagy leáldozott neki?

Figyelt kérdés
Nos, mindenek előtt tisztázzuk, hogy egy lassan 4 éves LG G3-ról van szó. Pár hónapja kezdett el vacakolni, akkor még biztos voltam benne, hogy csak kijelző hibája van, ugyanis sokszor használat közben elkezdett villogni, majd elsötétült, de nem zárt le meg semmi, egyszerűen csak a kép ment el. Nem akartam elvinni szervízbe, ugyanis amikor akkumulátor hibája volt, akkor is simán ráfogták volna, hogy szoftveres és nem javítják, mert "régi darab", aztán végül a "szakember" kérésre tett bele másik aksit és láss csodát, működött a drága. Na, szóval ilyen alapon ha már az aksi miatt ki akarták velem dobatni, akkor a kijelzővel semmit sem kezdtek volna, így nem vittem el. Igen ám, azonban tegnap nem a szokásos kép eltűnés történt, hanem elkékült a kijelző és onnantól kezdve semmit nem lehetett vele kezdeni. Kivettem az aksit, mondom megpróbálom újraidítani, hátha...tegnap este még próbálkozott a bekapcsolással, de nem ment sokra, mert folyamatosan előjött a kék kijelző. Oké, akkor leesett, hogy bizony szoftverhibás a telefon. Ma reggel ismételten betettem az aksit, hátha, de már semmire sem reagál, töltésre sem, semmire. Szóval valakinek hasonló tapasztalatok? Esetleg lehetne rá egy új szoftvert telepíteni vagy lehet egyáltalán kezdeni vele valamit?

2018. júl. 19. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis inkább ki kellett volna dobni.
2018. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek bizony semmi köze a szoftverhez...
2018. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"szoftverhibás"

Nem, ez hardver hibás. Dobd ki.

2018. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tozser ***** válasza:

Tudom LG G3 -ról van szó, de

Szémtalan esetben bajom volt a monitorral és mivel ugy gondoltam hogy azt TULMELEGEDÉS okozta...HIDEG HELYRE TETTEM! Télen az ajtó elé nyáron a hűtőbe ..esétől reggelig.

És jó lett..

Nem árt ha kipróbálod mielütt a kukába dobod vagy a szerelőhőz viszed. De me lenne ha ugy tüntetnéd fel a dolgot miktha nem a tieddel lenne az a baj és előre kikéred egy szerelő véleményét hogy mi lehet vele a baj..(Tudom hülyén hangzik az egész ...de igy volt...)

2018. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valszeg hardver. Nem nagyon éri megjavíttatni már. Rakd be sütőbe hátha, vagy hajszárítóval melegítsd - youtubeon van pár akinek sikerült visszahozni így. Legalábbis ha alaplap hibás -sztem az, de azért így távolról ez nehéz :D
2018. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!