Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek a...

Milyen telefont vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Három kikötésem van:

1. Max 5,5" kijelző.

2. Szép, tiszta képeket csináljon.

3. Ne legyen alma márkájú.

Az ár mindegy. A márka is.

Lehetőleg legyen arany vagy kék színben, bár ez nem feltétel, úgyis tokkal használnám.


2018. júl. 19. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ár és márka mindegy?

Na akkor: Nokia 8 Sirocco

Google Pixel 2

Honor 9

Huawei P10 Pro

Bár van egy weboldal, ahol igazán kamerák szerint vannak összehasonlítva az okostelefonok, azt ajánlanám a helyedben.

2018. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
47%
ha 5,8" belefér akkor galaxy s8.
2018. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindegy az ár és a márka is.

Csak alma ne legyen. :D


De nem érdekel, hogy x vagy y a telefon márkája, ha nekem megfelelő.


Én sajnos nem ismerek ilyen oldalakat, ahol kamera alapján vannak összehasonlítva. (Valószínű nem annyira értek a telókhoz, ha ajánlásos kérdést írtam ki.)

2018. júl. 19. 18:27
 4/9 A kérdező kommentje:

5,8" nagyon sok.

Már az 5,5" is necces. Most egy 4,5" van, kézben hordom, de ha úgy van, zsebben is elfér, pont ideális.

2018. júl. 19. 18:28
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindkettőtök véleményét köszönöm. Én nyomtam a zöld-zöld kezet. Amúgy aki a Samsungot írta, nem vágom, miért lett lepontozva. Leírta a véleményét. A hasznos/nem hasznos értékelést pedig az alapján adjuk.

Nem pedig azt figyelembe véve, hogy nekünk tetszik-e az ötlete vagy sem.

Na, mindegy.


A Honor 9 tetszik a felsoroltak közül a legjobban. Bár nekem a 8 mag, 4/64 is brutális. :D

Napi 10 percet használom a telefonom kábé.

2018. júl. 19. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha abszolút fontos a kamera, lehető legjobbat akarod egy mobilból kihozni akkor Samsung S9 széria, Google Pixel 2 (XL), Huawei P20 Pro.
2018. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy hiába nagyobb a kijelzője 5,5"-nál, hogyha a mai mobiloknak jóval kisebb a kávája, ezáltal fizikailag nem, vagy épp nem sokkal nagyobbat, mint a pár évvel ezelőtti modellek.
2018. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy oldal amit 1-es irt.

2018. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha ennyire számít, hogy 5,5" legyen maximum, csak a Honor 9 és a Google Pixel 2 jöhet szóba. Xiaomi Mi 8 kameráját is jónak mondják, viszont nem tudom, hogy Magyarországon mikor fog megjelenni (külföldről lehet már rendelni és a kínai árakból kiindulva, kb. 190 - 200 e Ft-ra saccolom a leendő magyar árát).
2018. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!