Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van powerbankkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyet érdemes venni? Kárt tehet telefonban, ha nem saját töltőjével csak powerbankkal van töltve? Nyilván van ilyenből jó és gagyi is. Engem a xiaomi powerbank érdekelne.

2018. júl. 22. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 10 Ah-s Xiaomi van.


Igazából kétszer tele tudja tölteni a telefonomat (Redmi 4X - 4100 mAh) és még valamennyi marad benne, tehát reális lehet a ráírt 10000 mAh.

A quick charge-ot is támogatja, tehát gyorsabban tölt, mint a gyári adapter.

2018. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Akkor tehet benne kárt max ha az áramerősség nem stimmel. A feszültség mindig 5v.

Az én powerbankomon 3 kimenet van,1,1.5 és 2A-es,szóval minden telefonhoz jó.

Meg tudod nézni a töltődön hogy az hány Amperes.

Bár sok telefon ami 1A-es gyári töltős,támogatja a 2A-s gyorstöltést.

Én Tescoban vettem 1 hete egy Esperanza márkájút,3500 körül,van rajta 3 kimenet,ahogy mondtam,zseblámpa,és kis ledek mutatják hány százalékon van. Csak ajánlani tudom! Annak ellenére hogy 8000mAh-s,a telefonon akksija pedig 2800,nekem 10%-ról 90%-re 4x tudja feltölteni a telefonom használat közben!! Egyetlen hátránya hogy 12 óráig is tölt teljesen lemerülve.

2018. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor tehet benne kárt max ha az áramerősség nem stimmel."

Ez nem igaz. A töltőkre a maximális áramerősséget írják rá, de a telefon dönti el, hogy mekkora áramerősséget szeretne felvenni. Tehát hiába kötöd rá egy 2A-es töltőre az 500mA-rel tölthető butatelefonodat, ugyanúgy 500 mA-rel fogja tölteni.


"A feszültség mindig 5v."

Ez sem igaz. A Quick charge 3.0-tól már a feszültséget is megemelik, így nagyobb teljesítményt tud kisebb áramerősség mellett átvinni. Természetesen csak akkor emelik meg a feszültséget, ha a rádugott eszköz ezt támogatja, egyébként a szokásos 5V marad.

2018. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Begyél nyugodtan sziamiaut. A fórumos közösségek egyöntetűen bizalmat szavaznak nekik már jó ideje.
2018. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez mennyire lehet jó? [link]
2018. júl. 22. 15:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Még a media markt honlapján azt olvastam hogy powerbankot töltő töltő nem tartozék hozzá. Nekem új ez az egész kérdéskör. Olyanból mindegy milyet vesz az ember?
2018. júl. 22. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen usb-s töltőt (akár a telefonod töltőjét is) használhatsz hozzá.
2018. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Lurdy házban lévő Xiaomi boltban olcsóbb a 20000 mah xiaomi power bank, mint neten.
2018. okt. 14. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, mennyibe kerül?
2018. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikor néztem 7 ezer forint volt asszem.
2018. okt. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!