Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Több évre venném.


LG X Power 2 M320

DOOGEE X60 L

Honor 7S

LG Zero H650



2018. júl. 22. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Inkább írj meg egy maximum árat...

Te jó ég: DOOGEE hogy a fenében szerepel rajta a listán?

Bár pár telefon árát láttam és úgy nézem, 40e Ft körüli a kívánt összeg. Ilyen összegnél, Eustucktól a Xiaomi Redmi 5, a Meizu M6 Note lenne a legjobb.

2018. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

40000 Ft max

Kivehető akkumulátoros telefont szeretnék.

2018. júl. 22. 22:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Kivehető aksisat? Feltenném azt a kérdést: minek?

Ilyen árban Xiaomi Redmi 5-et. Amúgy ebben az árkategóriában a Xiaomi és a Meizu telefonok az ajánlottak.

2018. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert a mostani telóm is olyan meg,ha lefagy a teló és nem reagál semmire akkor mindig vigyem a szervízbe mert nem tudom kiszedni az aksit.Valamint,ha elromlik akkor sokszor többe kerül maga az aksi csere.
2018. júl. 22. 22:13
 5/20 anonim ***** válasza:
Újraindításra van gombkombináció, kisfiam... Doogee... És drágább aksi, mint készülék, no comment.
2018. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Digitális tápegységeknél (ami pl. a számítógépekben is van), de okostelefonoknál is lehet használni - kikapcsoló gombot hosszan lenyomod (kb 10 másodpercig), aztán ezzel a 'probléma' letudva. Nem kell kivenni az aksit.

Tovább néztem és Xiaomi Redmi 5 van már ennyiért, úgyhogy azt tudom ajánlani, vagy a Meizu M6-ot. Mást aligha.

2018. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni egy kérdésre...

Attól még,hogy nem ismerem a Doogee márkát meg a beépített aksis telefonokat nem kellene leszólni.

2018. júl. 22. 22:27
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. júl. 22. 22:30
 9/20 anonim ***** válasza:

Doogee márkával kapcsolatban a sok a negatív visszajelzés, amik sajnos valósak. Nem lettél leszólva, de...

... nem lehetett érteni, miért volt ez a kikötésed, főleg úgy, hogy a gyártók beépített aksit alkalmazzák inkább, főleg a csúcskategóriánál.

2018. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen láttam,hogy sok mostani telefonban ez van csak nem tudom miért ennyire elterjedt ez.Lehet emiatt nem akarok beépített aksis telót mert idegenkedek tőle.
2018. júl. 22. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!