Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Több évre venném.


LG X Power 2 M320

DOOGEE X60 L

Honor 7S

LG Zero H650



2018. júl. 22. 21:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A Xiaomi vagy a Meizu márka jobb?
2018. júl. 22. 22:58
 12/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Nekem Meizu-m van, teljesen elégedett vagyok vele.
2018. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem fagy le?
2018. júl. 22. 23:03
 14/20 anonim ***** válasza:
Én 1 évesen vettem, most használom 3 hónapja. Nálam még nem fagyott le egyszer sem és az előző tulaj sem panaszkodott ilyesmire.
2018. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2018. júl. 22. 23:15
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem, mindkét márkához volt szerencsém és eléggé pozitív véleménnyel vagyok róluk, úgyhogy nyugodtan lehet ezeket használni.
2018. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szívesen! Még annyit hozzátennék, hogy a Mobilaréna fórumon vagy az Árúkereső-n is olvashatsz véleményeket a Meizu-król. Néhány kivételtől eltekintve nincs panasz ezekre a készülékekre. Ez nem gagyi kínai márka, hanem minőségi!
2018. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pedig jogos a kérdező felvetése. Fél éve vettem egy Xiaomi Redmi 5-t. A második héten úgy befagyott, hogy nem lehetett kikapcsolni. Se a hosszan nyomott bekapcsológombra, se gombkombinációra nem reagált. Visszavittem az üzletbe ahol vettem, és ők sem tudtak vele mit csinálni. Kivettük a Sim- és bővítőkártyát, majd elküldték szervizbe úgy bekapcsolt állapotba. Kaptam helyette másikat, azzal azóta nincs probléma. (Az elsőről meg utána kiderült, hogy gyári hibás volt.)
2018. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is fogtam már ki - valószínűleg - gyári hibás Xiaomi-t, de ettől még nem fogom leírni az egész márkát, mert sokan elégedettek vele. Minden gyártó termékei között előfordulhatnak ilyenek. Meizu-ból viszont már a másodikat használom és eddig - lekopogom! - egyikkel se volt probléma. Ezért mertem azt válaszolni, hogy jó ez a két márka. Attól még, hogy nekünk nem volt vele szerencsénk, még lehet jó.
2018. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)

A Meizu szimpatikus nekem jelenleg.

2018. júl. 23. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!