Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon van egy olyan App,...

Androidon van egy olyan App, hogy E-mail küldése, de olyan is van, hogy Gmail. Az előbbi pontosan micsoda?

Figyelt kérdés

Ha elindítom, akkor azt mondja, hogy létrehozhatok fiókot. De semmit nem tudok arról, hogy miféle fiókra gondol, így nem mentem tovább.

És nem is egészen értem, hogy egy gyári app, az miért ennyire szűkszavú, hogy azt sem tudom mit akar csinálni, és csak úgy enged tovább, ha továbbmegyek, de infót semmit nem ad. Ezt mégis hogyan lehet csinálni?



2018. júl. 23. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy levelező kliens.
2018. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyári app a legtöbb levelezőkliensselect kompatibilis, de ha Gmail-t használsz, akkor mindenképpen a Gmail app-öt használd. Ha még nincs emailed, akkor is a Gmail-t ajánlom.
2018. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!