Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok kijelentkezni...

Tino kérdése:

Hogyan tudok kijelentkezni telefonról a Play Áruházból, Gmail-ből és egyéb Google szolgáltatásokból?

Figyelt kérdés

A telefonon 4.4.2-es android verzió van.

A beállításokba belépve kiválasztom a ˇˇFiókok és szinkronizálásˇˇ opciót amin belül megjelenik a ˇˇGoogleˇˇ és ezen belül jelenik meg az e-mail cím, amivel igénybe veszem a Google szolgáltatásokat.

Az e-mail címemre rányomva meg kellene jelennie a jobb felső sarokban három pontnak amire rányomva fel kellene ajánlania a fiók eltávolítását.

A probléma, hogy nem jelenik meg ez a három pont így ötletem sincsen, hogyan lehetne kijelentkezni vagy eltávolítani a fiókot hiába keresem.

A segítséget előre köszönöm!



2018. júl. 13. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs külön egy olyan menüpontod, hogy google?

Újabb androidom van, de amennyire rémlik, a régebbiekben is van egy ideje. Ott van egy olyan, hogy alkalmazásadatok törlése, az elvileg kiléptet mindenből.


Másik verzió, hogy jelszót változtatsz, akkor mindenből kiléptet automatikusan.

Illetve gépről gmail, google fiók, eszközök áttekintése, megkeresed a telefont a listából és eltávolítás.

2018. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gyári beállítások visszaállítása. Az mindig működik, ha nem találod az alpontot.
2018. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gépen beléptem a Gmail-embe és beléptem a ˇˇLegutóbb használt eszközökˇˇ opcióra, itt meg is találtam az eszközt amiről ki szeretnék jelentkezni a szolgáltatásokból, és itt van is egy ilyen opció, hogy ˇˇFiókhozzáférés: eltávolításˇˇ.

Ha itt kiválasztom az eltávolítást, akkor az eszközön kilép minden Google szolgáltatásból?

2018. júl. 13. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vacakolj a telefonnal. Számítógépen lépj be a Google fiókodba,és a Fiókbeállításoknál minden törölhető.
2018. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!