Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám ezt kikerülni...

Hogyan tudnám ezt kikerülni (Samsung Galaxy A5 2016)?

Figyelt kérdés

"Illetéktelen kísérlet történt az eszköz gyári beállításainak visszaállítására."

Odinnal próbálkoztam, eddig sikertelenül. Lehet, hogy valamit nem jól csináltam?



#kísérlet #eszköz #illetéktelen #gyári beállításainak #visszaállítására
2018. júl. 23. 18:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
hát na.nőként többmindenre figyelek.de lesz megoldás nyugi :D
2018. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
2018. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ezt a programot is próbáltam már, és haszontalannak bizonyult. Mikor a telefon olyan állapotban volt, hogy ennek a programnak megkellett volna javítania, nem tette és azt irta nem támogatott az eszköz. Most hogy jó a telefon és bekapcsolom, azt kéri tegyem a telefont adatátviteli módba. De hogy ha nem lép tovább a google felhasználó belépésénél? :D
2018. júl. 24. 19:54
 24/32 anonim ***** válasza:

le kell tölteni egy firmwaret kitömöríteni az Odinnal :)

Szükséged lesz az Odin-ra: [link]



Ezután regisztrálj a sammobile.com oldalra, ahol a firmwares menüpontnál írd b a telefon típusát (GT-s.....), töltsd le a firmware-t, majd tömörítsd ki.



Nyisd meg az ODIN-t, és a PDA-hoz tallózd be a kitömörített firmware-t.


Ezután kapcsold ki a telefont, majd nyomd le egyszerre: Hangerő le +home+ bekapcsoló gomb, ezután a hangerő fel gombot, majd csatlakoztasd a géphez usb kábellel... ha megjelenik az odinban az added felirat, kattints a start-ra, és várj türelemmel :) kb. 5-10perc



Gykról másolva :D :D

2018. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Már vagy 6-szor végig mentem ezzel a telefonon. Ezek után sem felejetette el a telefon a google fiókot. (További érdekesség, hogy korábbi firmware-t nem tudok feltenni, csak a legújabbat. Mikor megpróbáltam boot.img után a cache.img-t flashelte aztán fail majd leállt. Innentől a rendszer bekapcsolhatatlan viszont működésbe hozható a legújabb rendszerrel.)
2018. júl. 24. 19:59
 26/32 A kérdező kommentje:

Ezt találtam az imént. Ezzel megpróbálkozok. Ha VÉLETLENÜL sikerülne, szólok.

https://www.youtube.com/watch?v=ONPB9Bc62YQ

2018. júl. 24. 20:06
 27/32 anonim ***** válasza:
az faszányos.szervízen nem gondolkodtál??
2018. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ha megtudom ingyen oldani, miért ne? :D Az a b terv egyébként. De ezt akkor max már fődarabcserével oldják meg, ami nem olcsó.
2018. júl. 24. 20:11
 29/32 anonim ***** válasza:

[link]

kicsit angolos de remélem érted

lassan fogyok az ötletekből

2018. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
remélem sikerül.sok sikert :)
2018. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!