Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » TWRP flashelés Samsung OREO...

TWRP flashelés Samsung OREO android custom rom?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy a telefonomon(S6edge+)sok hibába ütkőztem és virust is kaptam ezért gyári beláitásokat kellet volna csinálni de nem kaptam 8.0ás frisitést ezért rá akartam rakni egy custom rom ot ...előszőr kerestem s8 rom ot de nem tudtam letőlteni aztán ráraktam a linage os 15.1et és nem volt se kamera sem érintőgombok ezért tőrőltem és jőtt a pixel rom az nem indult el megint wipe factory reset a twrp menüjében aztán egy trustock v4 ami samsung touch wiz alapú volt 8.0án ami jónak is bizonyult ...másnap kikapcsolt a telóm messengerezés kőzben és kapcsolnám be de semmii...csak a bootloop ..rádugtam gépre és ugyanúgy 59gb volt szabad mint rendszer nélkül tehát letőrlődőt magától..még a twrp is és na mostmár tényleg jőn a kérdés!!!!!!!!!!!!!hogyan fixáljam az frp lock ot és mit kezdjek a gadget serial al és miért nem mükődik az odin3? miért nem tudom még a twrp-t se felrakni?

#CyanogenMod #Custom Rom #TWRP #Samsung Galaxy S6 Edge #pixelrom #truestockn #oreo update
2018. júl. 8. 02:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben instabil romokkal nem próbálkoznék. Előbb vagy utóbb téglásítás lesz belőle
2018. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!