Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te miért utálod a Xiaomit?

Te miért utálod a Xiaomit?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, értelmesek és kevésbé értelmes személyek válaszát várom

2018. júl. 26. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne utálnom...?
2018. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Hülye kérdés.
2018. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én különösebben nem utálom.
2018. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom.

Olcsón adnak olyan minőséget, amit más gyártó kétszeres áron.


Ezelőtt 2 évvel 50e Ft-ért olyan telefont kaptam, amit csak 100-110e Ft-os kategória tudott megközelíteni a hazai szolgáltatóknál.


Pont olyan árkategóriában mozog, hogy azt még pont nem sajnálom egy telefonra.

2018. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom, de nem is szeretem. Utálni lenne okom, mert fél évig használtam egyet, és elég sok bajom volt vele. Betudtam annak, hogy feltehetőleg kifogtam egy (gyári?) hibás darabot. Amúgy az MIUI sem volt túl szimpi. Attól még, hogy nekem nem volt vele szerencsém, nem fogom utálni. Elég sok jó véleményt olvastam a Xiaomi-ról, úgyhogy nem lehet, az olyan rossz, csak épp nekem nem jött be. Ennyi. Visszaváltottam a kedvenc márkámra és minden oké.
2018. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem utálom a Xiaomi-t, csak az A1 legújabb frissítése, kicsi bug-osra sikeredett. 8.1-et, már kettő alkalommal kellett kiadni (mivel az elsőt visszavonták, mert egy idő után, törlődtek az SMS-ek).
2018. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

"zoligyerek nevű felhasználó válasza:


Hülye kérdés."


Hülye kérdező.

2018. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azt tapasztalom hogy ezen az oldalon van egy igen nagy? réteg ki utálja a márka termékeit, ezért kíváncsiságból megkérdeztem mi miatt.

2018. júl. 26. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyesek csak azért, mert kínai és még nem hallottak róla, így simán odateszik az ócskák közé. Mások meg felkapják azon pletykákat, hogy kéretlenül adatokat gyűjt. Fura, hogy annak, nincs semmi valóság alapja, a forrás is egy fórumbejegyzés és az is, csak egy feltevés volt (máskülönben, kész tényként írtak volna róla).
2018. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 toasolev válasza:
0%
Elondjam miért Tavaly nyáron vettem egy xiaomi redmi note 4 et remekul mukodott minden jol ment egeszen nyár elejéig amikor a képernyo elkezdett pillogni vagyis ugy csinál mintha valaki folyamatosan nyomna a bekapcsolo gombot nagyon gyorsan és igy használhatatlan lett. Benne vannak a jo cucok ilyen proci olyan kamera de csak ugy ossze vannak hajigálva semmit se tart.Ez az én véleményem mint xiaomi tulaj.
2018. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!