Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye nem romlott el teljesen?...

Ugye nem romlott el teljesen? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy iphone 7 RED telefonom van. Most vettem így jónak kellene lennie... Ha telefonálok, akkor se én se a másik fél nem hall semmit. A mikrofonnal semmibaj (letszteltem). És minden más opcióban rendesen működik (pl. Hangjegyzet felvétel és lejátszás, zene hallgatás fülhallgatóval és anélkül is...) Nagyon örülnék, ha tudna valaki segíteni! Pls!....

2018. júl. 26. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha most vetted, akkor vidd vissza és cserélik. Ilyen egyszerű. 😊
2018. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Nézz szét itt a gyk telefonok rovatában.

Itt szinte csak iPhone és Samsung készülékekkel vannak bajok.

AZ összes többi telefonnal nincs annyi probléma mint ezzel a kettővel.

Persze gondolom ha neked nem jutott eszedbe a garancia akkor használtan vetted.

Miért van az hogy már fél éves korában eladják az iphonet?

2018. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Használtan vettem. Így a garancia lehetősége nem áll fenn. Viszont tegnap este megoldottam a problémát. Csináltam egy iCloud mentést és újra telepítettem az egész telefont. Így rendbe jött. De azért köszi a válaszokat!;)
2018. júl. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!