Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik Emag.hu-nál a...

Hogyan működik Emag.hu-nál a részletfietéses rendelés?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék részletre telefont, pontosabban online, látom hogy van az Emagnál ilyen lehetőség. Valaki elmagyarázná hogy hogyan működik ez? Megrendelem, kiküldik ingyen, aztán havonta küldik a csekkeket...?? Vagy hogy?

2018. júl. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, csak rá kellett volna menni az információkra...mondjuk eleve f_szság telefonra hitelt felvenni...

2018. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25 százalék kamatra? Az nem semmi. Kb. mintha az áfát duplán számolnák, annyival többet fizetsz érte.

Arra szerencsére már rájöttek, hogy csak olyannak adnak hitelt, akin be is tudják vasalni, és hidd el, meg is teszik. Ez nem a kihozom ingyen és eladom kategória.

2018. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztában vagyok, de ez is olyan mint egy lakást hitelre venni, vagy egy kocsit. Aki nem tudja egyben kifizetni, az így jut hozzá. Na én egy ilyen telefonnal vagyok így, mert nem egy 40.000 ft-ost veszek. De kösz a válaszokat :)
2018. júl. 26. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, csak autót meg lakást akkor vesz az ember hitelre, ha arra sürgősen szüksége van, és az nem lenne opció, hogy még évekig spórol rá...
2018. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oo de kedves vagy, köszi....
2018. júl. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!