Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone8 plus vagy Samsung...

Iphone8 plus vagy Samsung Galaxy S9+?

Figyelt kérdés

Melyik telefont érdemesebb megvenni hosszútávra?

(2-3 év kb)


2018. júl. 26. 22:06
 1/8 anonim válasza:
A samsungot, az iphone egy év után fullra tönkre megy
2018. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

iPhone-n az X-et érdemes.

Amúgy Te tudod, az iOS, vagy az Android az, ami jobban tetszik neked, más nem számít.

2018. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond kinek mi jön be az iPhone-osok azt mondják hogy nagyon jo nem fagy nem laggol és hosszútávon sokáig bírják
2018. júl. 26. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Oké és???? Neked lesz a telefon, nem mi nekünk. Itt tényleg az számít, neked melyik OS adta lehetőségek feküdnek jobban.

Nekem pl. Android, úgyhogy e téren ne várj tőlem független, szakmai véleményt. Sehogy sem jön be nekem az iOS, de másnak igen és megértem őt.

2018. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban bejön, ebben a kategóriában egyik se fagy, laggol. Itt csak a te véleményed számít.
2018. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
S9+
2018. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
S9+ jobb mint az iphone x, ráadásul olcsóbb. Van még kérdés?
2018. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az iPhone-t választottam a hosszabb szoftveres támogatottság miatt
2018. aug. 24. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!