Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A6+ vagy...

Samsung Galaxy A6+ vagy Xiaomi Redmi Note 5?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és ez a két készülék közt vacilálok. Samsungom már volt nagyon meg voltam vele elégedve ezért húzok felé, de a Xiaomi olcsóbban valamivel jobb tudást kínál és a kritikái sem rosszak.

Ezért nem igazán tudok dönteni, ti melyiket ajánlanátok ár-érték arány alapján és főként TAPASZTALAT alapján ?

Előre is köszi a válaszokat.



2018. júl. 27. 14:04
1 2
 11/17 Tomcatters. válasza:
En samsungos vagyok, annyira nem rossz az a6 plusz, de a xiaomi,huawei az utóbbi időben tör fel mint a talajvíz:) Jelenleg a xiaomi ár/érték arányban veri az összes telót. Annak ellenére, h nagy samu fun vagyok, bizony a xiaomit valasztanám a kettő közül vagy ott van még a huawei p20 lite hasonló árfekvésben vagy kicsit drágábban ( nem tudom masik 2 mennyi)
2018. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Redmi Note 5. Egyértelmű.
2018. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11-es, de az a6+ már igen drága készülék, tényleg nem annyira rossz, viszont az a6-ot nagyon elcseszték pedig az lenne árban korrektebb. Arról nem is beszélve hogy sokban visszalépés a tavalyi a szériától..
2018. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tomcatters. válasza:
#13Amugy annyira nem ismerem az A szeriakat.Az a6 plusnak neztem utana anno :) Annyiban kulonbozik a 2? Arban a6plus 100-110 korul van jelenleg masik ugy 50 re saccolnám
2018. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mint említettem én is Samsung párti vagyok de most az ár/érték arányt nézve a Xiaomira esik a választásom. Néztem már teszteket, összehasonlításokat és a Samsung sajnos mindíg lemarad pedig drágább.
2018. aug. 4. 10:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem használod mobilfizetésre a telefonod(NFC), akkor Xiaomi.
2018. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem használom. Nincs szükségem nfc-re .
2018. aug. 13. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!