Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt az IPhone-om,...

Nyarierik123 kérdése:

Miért nem tölt az IPhone-om, ha a gépemhet csatlakoztatom?

Figyelt kérdés

A az adapterrel tölti, a blue-ray-em USB portjában tölti, de ha géphez csatlakoztatom nem csinál semmit(“új eszköz csatlakoztatva” hangjelzésen kívül). Haverom IPhone-jával is ugyan ez van konektorból jó, gépből nem:(

A gépet és a telefont is többször is újraindítottam de semmi. Viszont van egy régebbi androidos telóm ami viszont működik (kíméljetek meg az “akkor használj androidot” válaszoktól mert meg van rá az okom hogy miért nem használok).

A telefont 4 napja vettem a telekomnál (IPhone se) és 2 órája még működött.


A válaszokat előre köszönöm!



2018. júl. 27. 19:13
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért de az adott telóról írok
2018. júl. 27. 19:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Iphone-nál nem tudom hogy van, de nekem az Androidos telóm olyan, hogy ha rácsatlakozok gépre, akkor az értesítősávban kiírja mit akarok és ott ki lehet választani, hogy csak adatátvitel legyen, vagy csak töltõm, de ezt lehet automatizálni is. Szóval, ha csak adatátvitel van beállítva, hogy mindig így tegyen a telefon, akkor azt menüben kell átállítani.
2018. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az IPhone sajnos nem így működik és szerintem nem is ez a probléma , mivel zárt rendszer, az adatátvitel csak itunes-en keresztül lehetséges és nincsenek ilyen választási lehetőségek sem, az a probléma hogy ha rádugom a telefont a gépre, a gép jelzi hogy valami csatlakoztatva lett, de a telefon fel sem ébred tőle, úgy mint haveromé(IPhone 6)úgyhogy szerintem valami a géppel lehet valami probléma(win 10) még komolyan senkivel sem történt ilyen vagy hasonló?:(
2018. júl. 27. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismeri fel a gép.
2018. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ:D
2018. júl. 27. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Nekem is w10 van és ha iPad Mini 4-el csatlakoztatom (ezen is iOS van, mint az iPhone-n), ragyogóan felismeri és adatok átvitelére képes. Miért lenne másképp az iPhon-nál?
2018. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kipróbáltuk másik géppel és elfogadta!

Szerintem a Windows-al van valami probléma

2018. júl. 28. 09:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Hard resetet is próbáltam és fel is vette a töltést de a gép még mindig nem észlelte a telefont:(
2018. júl. 28. 10:40
 9/10 anonim válasza:
Lehet, hogy a gép USB portja nem elég neki. Ezért nem is jelzi ki, hogy töltené. Általában egy számítógép USB portja 5V 500mah-s és egy telefon normális töltéséhez legalább 5V 1Ah-ra lenne szükség!
2018. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megjavult! nem tudom hogyan még néhényszor ujraindítottam meg megcsináltam egy hibaelhárítást. azért kösz a válaszokat:)
2018. júl. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!