Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-ről melyikre érdemes...

Iphone 7-ről melyikre érdemes váltani? S9+ Vagy Note 9? Soha nnem volt Note telefonom. Van hozzá S Pen? Mit tud? Note 9 többet tudd mint egy Iphone?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Note 9 többet tud mint 20 én múlvai ájfon
2018. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
38%
Akármilyen telefont is mondhatsz, a Note 9 mindegyiket kenderbe verné körülbelül, nagyon durva telefon. Hatalmas akksi, 512 gb-os változat, nagyon jó kamera, jó üzemidő, akár 1 tb-os SD kártyát tehetsz bele.
2018. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt a kezembe pár perc erejéig note 8, s9+ de egy annyira túlbonyolított lélektelen, tégla lett mind, hogy hihetelen.


Korábban mikor még megjelent az s3,s4, note4 stb. mindig arról álmondtam egyszer veszek eggyet, de sose volt rá elég pénzem csóró sulisként.


Most megtehetném, hogy veszek de minek? később meguntam az olcsó android tégla arternatívákat amivel nem volt különösebb bajom, csak az hogy nagyok voltak. Vettem használtan egy iphone SE-t és két hónap alatt annyira megszerettem, hogy soha többet android.


Samsungokat akadósnak érzem egy iphone után, nem tudom miért...


De az biztos i8-at veszek, mert az se-m tönkrement :(

2018. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!