Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei p8 lite om és...

Van egy Huawei p8 lite om és oda vagyok az apple termékekért és arra gondoltam vennék egy iPhone 5s-t. Érdemes lenne leváltanom a telefonom vagy nem? (még nen volt iPhone nal dolgom)

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

nem. visszább lehet nem lépnél vele, de előrébb sem, és akkor nagyjából ott vagy, hogy megveszed a lehető legrégebbi telefont, ami még éppen használható, és az alapján alkotsz majd véleményt az iOS-ről, meg az iPhone-okról, ami majd valószínű negatív lesz, ugyanis az 5S már igencsak megszenved például az iOS 10-11-el, iOS 9-eset meg nem nagyon fogsz találni, hosszútávon meg amúgy sem lesz használható, szóval csalódás lenne az egész.


hosszabb távra minimum egy SE-t vagy 6S-t kéne venni, ami jelenleg is gördülékeny, elfogadható hardverrel rendelkezik.

2017. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek az előzővel, hogy 5S-en igen szar az iOS 11, de az iOS 10 tökéletes rá. Én is azzal használom, és 100%-ban meg vagyok elégedve vele :D Ha jó áron találsz egyet iOS 10-el, akkor nem fogsz csalódni ;)
2017. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!