Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy dilemmaban vagyok es...

Nagy dilemmaban vagyok es tudom hogy ezredik ilyen kerdes de nem tudom hogy iPhone 7vagy 7pluszt vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg sima 6osom van. Decemberben lesz 4éve hogy használom, mar valtani szeretnek.

Az egyetlen dolog ami miatt nem tudok dontesre vergodni a mérete. (Vegyuk ugy, hogy az ár nem befolyásol ezesetben)

Szeretnék nagyobbat, de félek hogy a plus tulsagosan nagy lesz es nem fogom tudni megszokni es mondjuk 1 honap utan jovok ra hogy nem is tudom ugy hasznalni stb stb...

Barkinek erdekel a velemenye, de a legjobban talan azoke akik 6rol vagy esetleg 5rol valtottak 7/8 plusra. Meg tudtatok szokni? Nem tul nagy? Tudtok kenyelmesen netezni pl agyban vele?

Koszonom a valaszokat elore is.



2018. júl. 29. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nézd meg az előző 999 ilyen kérdésre adott válaszokat!
2018. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Pillanatok alatt meglehet szokni a nagyobb méretet, sőt meg is lehet szeretni.

Csak mig az iPhone 7plus-nak a külső mérete szinte hajszálra megegyezik a Redmi 5plus méretével, addig az utóbbinak egy fél collal nagyobb a kijelzóje.

Szóval hiába egy nagy telefon még is kisebb a kijelzóje.

Meg az akksi is baromira kicsi benne. Még a 3000 mAh sincs meg. És merem állitani hogy a Redmi veri az előbbit minőségben is.

De 220000 Ft az iphone, a Redmi 55000 ft.

Mégegyszer mondom fél nap nem kellett neki és már ha kisebbet a kezembe veszek furcsa.

2018. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
iphone plus annyiba jobb h nagyobb aksi jobb kamera
2018. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!