Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ostoba telefont keresek jó...

Ostoba telefont keresek jó kamerával! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Nem kell hiperszuper telefon, összesen ennyi igényem lenne:

-stabilan működjön (ne fagyjon le, robbanjon fel, stb.)

-lehessen vele normálisan telefonálni és sms-ezni

-legyen benne egy normális kamera


LÁTEZIK ILYEN? Mert én eddig nem találtam.


Eddig Samsungjaim voltak, nagyon megbízhatóan működtek, de ők már csak méregdrága okostelefonokat dobnak piacra.



2018. júl. 29. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit költesz rá max?
2018. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát 20-nál többet nem szeretnék. :D De ha van többért azért arra is kíváncsi vagyok.
2018. júl. 29. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nekem van egy buta , Motorola Vx3, na az nagyon jó képeket csinál.
2018. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Már egyszer részletesebben kifejtettem, hogy miért, amikor egy kérdező azt állította, hogy jobb lenne ha "buta"telefonokat dobnának piacra brutál kamerával, hiszen sokan csak szt használják.

Lehet, de nincs értelme. Egy komoly kamera meghajtásához szükséges alá a "vas". Kell egy erős Soc, kell alá RAM, kell gyors háttértár. Mindezek mellé pedig komoly szoftveres háttér.

Gondolkozzunk a gyártók fejével: Melyik éri meg jobban? Készíteni egy rétegtelefont, bizonyos képességekkel, vagy kiterjeszteni a tudását, kiaknázni a hardver képességeit, csinálni egy telefont sokkal szélesebb körnek, és kaszálni rajta? Persze, hogy az utóbbi.

És ez az oka, hogy nincs "ostoba telefon" igazán jó kamerával. Hiszen ha már nem okos, akkor nem tesznek bele olyan hardvert, ami képes lenne egy jó kamera kihajtására.

2018. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20E Forintért normális fényképezőt nem kapsz, nemhogy normális kamerás telefont.


Megoldás:

Veszel egy "ostoba" telefont és mellé egy kamerát. :d

De 20 alatt ez se jön ki.

2018. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!