Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 éves Samsung J1 telefonért...

2 éves Samsung J1 telefonért mennyit adhat a Vodafone? Teljesen működőképes, es itt ahol lakok visszaveszik, valaki aki ért hozzá meg tudná mondani kb. mennyit adnának érte?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A Vodafone alapból soha nem vesz vissza használt telefont, úgx hogy pénzért "megveszi".

Kb. 10 évvel ezelőtt volt utoljára használt telefont beszámító akció.

Biztos vagyok benne, hogy ahol Te ezt megkérdezted az egy Vodafone viszonteladó üzlet. Ők ezt a dolgot, saját hatáskörükben találták ki, tehát ez nem szabályos és hivatalos Vodafone akció, vagy bármi. Nincs köze hivatalosan a Vodafone-hoz.

Ezt tájékoztatásul írtam le.

Én a helyedben több helyen is megpróbálnám, nem pont ott.

2018. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Be kell menni és rögtön megmondjàk a feltételeket.

De gyanítom hogy újat kell venni, 2 év hűséggel, jó magas havi díjjal.

2018. júl. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1-es vagyok.

Még egyszer hangsúlyozom: a Vodafone nem vásárol meg használt telefont!

Ilyen akció, lehetőség nincs!

Ez amit a érdező ír, egy NEM szabályos és hivatalos dolog, amit egy viszonteladó talált ki.

Gondolom megveszi a telefont aztán saját haszonra eladja.

Ebbe ne keverjük bele a Vodafone-t.

2018. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!