Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujjlenyomat olvasó a telefonon...

Ujjlenyomat olvasó a telefonon sikertelen bejelentkezést jelez. Ez 100% hogy azt jelenti, hogy idegen kéz próbálkozott vagy lehetséges más műszaki probléma?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy véletlen másik ujjal vagy nadrág zseben keresztül érintkezettél vele vagy nem szándékosan elhúztad rajta az ujjad és nem volt ideje / nadrág zseben keresztül nem tudta ezért jelezheti.
2018. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A telefon otthon maradt. Mire hazaértem: 4 sikertelen kísérletet jelzett de aki otthon volt az esküszik hogy nem ért hozzá.
2018. júl. 30. 07:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

'aki otthon volt az esküszik hogy nem ért hozzá.'


Macska, kutya sincs, hogy megnyalhatta volna? Mert az ujjlenyomat-erzekelo nemigen szokott hamis jelet kuldeni, ha a telo csak ugy fekudt a polcon.

2018. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen más fórumon is: pókhálós képű LCD TV fotóját mutatta valaki, amiről minden hozzáértő tudja, hogy ütés, törés miatt van (még ha kikapcsolva nem is tűnik töröttnek).


Aki otthon volt mindent tagad.


Laikus hölgyet nem lehetett meggyőzni, hogy a szakembereknek higgyen, kvázi minket hülyézett le inkább. Remélhetőleg azóta már több szervizben is felvilágosították, hogy térjen magához.

2018. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nagy butaságot kérdezek. Ha azóta már feloldottam a készüléket és böngésztem rajta: a telefon újraindítása után ezt a korábbi próbálkozást már nem jelzi újra?
2018. júl. 30. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az idegen kéz?
2018. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én megérintettem ez biztos. Párom ugy emlékszik, hogy ő még használta utána a telefont (az ő készülékéről van szó) majd elmentünk hazulról telefon nélkül. Hazaértünk és látta a telefonon a kiírást. Csak a fiam volt otthon aki állitja hogy nem ért hozzá. Az lehetséges hogy még az én érintésem amit kiír (esetleges frissítés utáni újraindulás után?) vagy ez teljességgel kizárt?
2018. júl. 30. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!