Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefonom a wifi hálózathoz?

Figyelt kérdés
Mikor lefrissitettem minden alkalmazást a telefonomon,egyik napról a másikra nem csatlakozik a wifihez,gyári vissza állitást is próbáltam már de nem használt(Samsung galaxy j7 2017).

2018. júl. 30. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a telefonodon a wifit esetleg próbálj meg a wifi hálózatról lekapcsolódni majd vissza. Nem lehet, hogy a router amit használsz korlátozra ip vagy mac cím alapján az internet hozzáférést. Ezt a router beállításainál ki tudod kapcsolni. Ha viszont egyik se játszik közbe akkor vidd szervízbe.
2018. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egy wifi hálózatot sem jelenit meg,csak gondolkodik mintha be akarna kapcsolni de nem csinál semmit
2018. júl. 30. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Root -olt készüléken a wpa_suplicant.conf hibás engedélyei ugyanezt eredményezik.


Azonban a wifi modul meghibásodása is ugyan ezekkel a tünetekkel jár.


Habár a factory reset elvileg törli a wpa_suplicant.conf fájlt és újat hoz létre, szóval ez hardver hiba lehet inkább.


A biztonság kedvéért, ha root -olt eszközöd van töröld a wpa_suplicant.conf fájlt, de nem a

/sytem/etc/wifi

-ben lévőt, hanem a másikat! Aztán kikapcsolt wifi -vel egy újraindítás, majd teszteld a wifi -t.

2018. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rootolt a készülékem,de ha hardver hiba lehet akkor inkább elviszem egy telefon javitó helyre,köszönöm szépen a gyors és bőven kifejtett válaszokat
2018. júl. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!