Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A skype előfizetés valóban...

A skype előfizetés valóban 4500-5000 ft között mozog?

Figyelt kérdés
Tehát korlátlanul lehet hívni minden magyarországi számot euróárfolyamtól függően 4500-5000 ftért átlagosan jelenlegi áron? Ez hogy működik? Hogy tudom havonta fizetni?

2018. júl. 31. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyél már hülye.
2018. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg 8€ az a csomag, ami tartalmaz 400 perc belföldi hívást.
2018. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: a hülye te vagy a kommented alapján :) az értelmi szinted látszik

2.: láttam korlátlan belföldi hívást is. Azt kiszámoltam 5000 ft körüli havidíjra jön ki.

2018. júl. 31. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Le van írva minden ott, ha skypot akarod hívásra használni, akkor el kellene tudni igazodni rajta. 2600Ft alap díj, csak vezetékes 400 perc, vezetékes/mobil 3000Ft.

Amúgy minden fent van:

[link]

1. válaszoló gondolom azért érthetettlenkedik,mert ha skypot használ vki, akkor akivel akar beszélni azt is skypon el tudja ingyen érni, úgy mint a messengeren.

2018. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem skypon, nincs ilyen szó, hogy skyp.

Skype-on, Skype-ot stb.

Konkrétan ez egy példa arra a szabályra, hogy amikor a toldalék előtt néma betű szerepel, kötőjelet kell használni:

Pendrive-on, Youtube-on stb.

...és nem érdekel, hogy nem tartozik a témához.

2018. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
5, ne legyél már hülye,hogy nyelvtan órát akarsz tartani!
2018. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Kit érdekel, ezen az oldalon van elég értelmetlenség, ennek legalább értelme is van. Volt már olyan is, hogy valaki megköszönte (konkrétan ezt is, amiről írtam), tehát akadnak azért intelligens emberek is.

Bár nem az a jellemző. Sokkal gyakoribb a primitív leugatás, főleg azok részéről, akik könyvet életükben nem láttak belülről, ezért őket nem irritálja a hülyeség. Mélyen megvetem egyébként az ilyeneket.

2018. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!