Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell ezt iPhone-on?

Hogyan kell ezt iPhone-on?

Figyelt kérdés

Első iPhone-om és nagyon szerencsétlennek érzem magam...

Instagramot akartam letölteni de ki kell tölteni valami űrlapot. Kétszer kérdi az utcát, de a házszámot is oda kell írni? És a telefonszámmal is elakadtam, az a példa hogy 123 | (másik rublika) 456-7890. Most akkor hogyan írjam be a telefonszámot? És az iPhone-os számomat írjam?



2018. júl. 31. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

telefonszámot hagyd...adj meg valamilyet, nem fogja ellenőrizni...talán amerikai formátum, és a mai napig nem sikerült nekik ezt változtatni.


ha ingyenes (tehát nem rendelsz hozzá bankkártyát) fiókot csinálsz, akkor teljesen mind1...

2018. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lassan azom vagyok hogy holnap bemegyek a Vodafone-ba és megkérem hogy segítsenek :///
2018. júl. 31. 18:57
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért számlázási cím csak nem pénz az insta letöltés..
2018. júl. 31. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol kell űrlapot kitölteni? App Store-ban?
2018. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Te jó ég, én egy kib+szott türelmes ember vagyok, de most igazán felb+sztál az életképtelenségeddel.

K++va nagy tudomány, hogy ha használni akarok az apple store-t akkor előbb regisztrálnod kell egy apple Id-t ami egy felhasználói fiók.

Nagyon nem érdemes semmit kamuban megadni, mert később okozhat még gondot, egyébként nem igaz, hogy nem lehet normálisan megadni telefonszámot mert nekem is ment.

Tök mindegy mit adsz meg, csak érvényes legyen (amit használsz is.)

Attól, hogy meg kell adnod egy úgynevezett számlázási címet, még nem lesz fizetős az insta.

Ha valami fizetős, az úgy is fel van tüntetve az adott alkalmazás alatt.


Igen, egyébként szerencsétlen vagy, első iphone-od, de eszedbe sem jutott normálisan beregisztrálni egészen addig amíg nem kellett az insta.

Ez gáz, egyébként meg nem rakétatudomány, meg lehet csinálni.

2018. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
B*zdmeg regisztráltam és úgysem töltötte le okoska! De már segítettek egy ÉRTELMES ember a Vodafone-ban. ^^
2018. aug. 3. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon okos lehetsz ha egy vodafonos droid kellett hozzá.

Kapálózhatsz, de nekem veled ellentétben ment is, nem csak a pofám nagy.

2018. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!