Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A, , wishről " érdemes telefon...

Botos Boglárka kérdése:

A, , wishről " érdemes telefont rendelni? . Meg hogy van fenn iPhone teló? .

Figyelt kérdés

Magyar menü van benne és magyar SIM kártyát elfogadja....

A válaszok most ennyi kérdésre jól jönnek... előre is köszönöm...😊😃😉


2018. júl. 30. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnám meg. Ha 1 hét után besz@rik, mit csinálsz? iPhone-t magyar garival használtan vennék csak maximum.
2018. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Drága telefonok esetében nem éri meg kockáztatni, inkább idehaza vásárold.

Picivel drágább, azonban az a biztos!

2018. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer rendeltem 8.000 ért egy 6 colos noname telót, már csak a kiváncsiság miatt is. A wifit csak úgy fogta ha nem volt fal közted és a wifi között tehát csak ha egy térben voltak. Soha nem tudtak elérni telefonon mert soha nek volt térereje. Az akksia fél napig sem bírta.


Iphonet ne rendelj onnan tuti valami kamu sz art kapsz. Inkább veygél használtan magyarban. Egyébként vannak fent márkás telók de egyáltalán nem olcsóbbak, sőt drágábbak. Én is néztem xiaomit meg huaweit de mind drágábbak mint itthon. Iphonet nem kerestem de biztos van

2018. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hasznos és nem rendelek inkább meg veszem úgy hogy látom élőben 😏😃😉😊
2018. júl. 30. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

A wishen azt árulják, amit a veszélyeshulladék égető már nem vesz át tripla áron sem.

Így nem kell kidobni, csak pár jó fotó, meg némi beetető szöveg kell és már rendelsz is.

2018. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár száz forintos tételnél drágábbat nem szabad rendelni onnan.
2018. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem iPhone-t mindegy hol veszel gari időn belül megcsinálják bármelyik hivatalos szervízben. Legalábbis fülhallgatóját gariztattam és nem oda vittem ahonnan volt (mivel netes boltból volt) és nem is adtam semmi garipapírt és kicserélték. Az már más kérdés hogy tényleg iphone-t kapsz e ha itt rendelsz wishen.
2018. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4: 8000ft-os telót még viccből sem vennék. Azon ne csodálkozz hogy nem jó semmire. Nokia 3310-es is valami 12- 14 ezer volt anno.
2018. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!