Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi rendszere miért...

A xiaomi rendszere miért stabilabb mint a samsungé?

Figyelt kérdés

Kb egy arkategoriaban lévő telefonok.

A Samsung lassú fagy stb



2018. aug. 2. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

"Kb egy arkategoriaban lévő telefonok.


A Samsung lassú fagy stb"


Pontosan mely modellekre értendő?

2018. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

#1 mindegy milyen szarszung, az összesre jellemző ez a jelenség, tudom miről beszélek használtam őket.

Kérdezőnek: igen a Xiaomi rendszere stabilabb mint a samué.

2018. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"tudom miről beszélek használtam őket."


Én pedig nem.

A hatodik Samsungom van. Nem volt az előzőekkel sem problémám, ezzel sem.

Szóval nem tudom miért lenne rosszabb. A mostani 15 hónapos, 3x volt újraindítva, ebből egyszer lemerült, kétszer pedig frissítés miatt.

2018. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hatodik samsungom van"

Na ezért szar a samu mert állandóan cserélni kell, egy évet sem bír ki.

Nem egy árkategória .

A Xiaomi felébe kerül de sokall jobb, stabilabb mint a samu.

2018. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...nekem volt samu s7-em és sajomi mi 5-öm is,mind a kettő instabil volt,mind a kettő szarakodott az alkalmazás frissítések után,és mind a kettőnél előfordult,hogy kidobott,és az "xy alkalmazás leállt"üzenet fogadott,egyébként egyik se fagyott le és maga a rendszer egyiken se akadozott Soha,de minden android telefonnál ezeket tapasztalom,most egy éve iphone felhasználó lettem(iphone 6 64gb)és ios 10-illetve 11 alatt soha nem tapasztaltam semmi kidobást semmi melegedést,a frissítéseknél is csak egyszer volt múlt hónapban baki amikor a messenger kidobott megnyitás után,de egy nap alatt orvosolták a gondot,szóval szerintem vegyél iphont az a biztos...
2018. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az azonos árkategóriájú Samsung és Xiaomi közül tutira a Xiaominak van jobb hardvere, mert a Samsung magasabb árazású. Szóval ugyanannyi pénzért tutira a Samsung a xarabb telefon.

Mint ahogy egy kétmilliós Kia tutira jobb állapotú, mint egy kétmilliós Mercedes.

Csúckategóriában nincs is gond a Samsunggal, de alsóban nem egy jó választás.

Ott trehányabbak az optimalizálás terén is.

2018. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tomcatters. válasza:
#6 Végre egy normális válasz... Ez pontosan így van egy 40 ezres xiaomiba van olyan hardver, mint egy 75-80 samuba 45-50 samukrol ink jobb nem is beszélni..... En samus vagyok lassan 8 éve
2018. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a Samsung pont telibe szarja minden készülékét ami nem Flag Ship. Xiaomi meg pakol hardvert aránylag egész jól minden készülékébe a konkurenciával ellentétben. Viszont Xiaomit is 2-3 év mulva ugyan ugy le fogod cserélni. Az is be lasssul majd aztán jön a custom rom végül valami be hal benne és új telefon. Ez így megy így lett kitalálva. Tervezett avulás ami minden terméknél jelen van több kevesebb mennyiségben.
2018. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy dolog mellett azért mindenki diszkréten szemet huny.

A kijelző. Az amoled ha nem is nélkülözhetetlen, de nem is olcsó. És ha kiveszed a készülékből, illetve az árából, a támogatottsággal együtt, akkor sacc per kábé ugyanott vagy.

Az, hogy a Xiaominak nincs a Samsunghoz hasonló széles palettája, és vele gyengébb modelljei, az csak egy dolog. Nem lehet egy az egyben összehasonlítani a kettőt. És azt se felejtsétek el hozzátenni, amikor és ahonnan a Samsung indult és kitaposta az ösvényt a többi mobil gyártóval egyetemben, azt az utat nem kell még egyszer megtennie a Xiaominak.

A World Trade Center tragédia évében már Samsung telefonom volt, 17! évvel ezelőtt.

Akkor még Facebook sem volt. A Google is csak 2001-ben szabadalmaztatta a keresőmotorját, az MMS-t pedig szintén később találták ki.

A mai technikai háttér mellett az akkori GSM piaci szereplők története is másképpen alakult volna valószínűleg, illetve ha a Xiaomi is akkor indul, nem tudott volna a mai lehetőségeket kihasználni. Nem kellett feltalálnia a spanyolviaszt.

De nézzük már meg, hogy a 2010-es alapításuk óta eltelt pl. 2 év múlva mivel voltak a piacon?

A piaci részesedés nem csak annyi hogy egymás mellé teszel valamit és az egyik sz@r.

Ez csak az utóbbi pár évben kezdett elharapózni, hogy minden hülyegyereknek mindentudó erőmű mobil kell hogy legyen min játszania, amit úgyis leejt fél éven belül, de nem baj, veszünk másikat mert olcsó volt.

2018. aug. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!