Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mate 10 pro-t szeretnék...

Huawei mate 10 pro-t szeretnék venni. Van egy szimpatikus darab ami single sim-es. Nekem dualos kéne. Az eladó állítja, hogy simán megcsináltatható utólag. Én még ilyenről nem hallottam. Van aki már csináltatott ilyet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nincs sose hallotam róla ,teló mániás vagyok nekem elhiheted ,olvassok mindent ami telefon stb
2018. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinalni. Ebayon lehet kapni dual sim adsptert amivel 2 sim lartyat tud kezelni a telefon. En rendeltem olyan de azzal szerencsetlenkedes hasznalni, ugyhogy inlabb dual simes telefont keress..
2018. aug. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy meg lehet


ez a rebrandolás


kb fél óra az egész, de ha nem éretsz hozzá, ott a funky huawei, pár ezer forintból megvan a dualosítás


én is így használom a P10-et ;)

2018. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Gabika, lehet rossz helyeken olvasol telefon témában, ha sosem hallottál erről


kb azóta létezik ilyen megoldás amióta léteznek dual telefonok

2018. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké értem mindent nem tudhatok .
2018. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!

A gari bukik vagy marad ha megcsináltatom?

2018. aug. 5. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó kérdés


elméletben igen, gyakorlatban kevésbé feszülnek ilyeneken mint egy Samu vagy Alma, illetve meg lehet bootloader nyitás nélkül oldani, tehát bármikor nyomtalanul visszaállítható


én egy rebrandolt, izraeli romos, nyitott bootloaderes, rootolt tabot küldtem be akku hibával, gond nélkül cserélték a fődarabot, és még szoftvert is frissítettek


ha funky huaweiel csinálod, nem kell BL-t nyitni, így bármikor visszarakhatod emaz eredeti verziót, nem lesz gond a garival

2018. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!