Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S6 Edge + Szerintetek meg...

S6 Edge + Szerintetek meg állja még magát a mostani a telefon generációk között?

Figyelt kérdés
Sziasztok,konkrétan azé érdekelne,hogy szerintetek még kitudom használni az s6 edge +-t a mostani telefon generációk mellett ? Nagyon szeretek vele fotózni az Samsungokkal részben ez a bajom,hogy 12 megapixelesek. (vegyél fényképezőt" van de nem használom úgy.) gondolkoztam,hogy leváltom de 2 éve vettem a telefont és nem igazán érzem,hogy még ideje lenne.

#Samsung #s6edge+
2018. aug. 4. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A kamerája gondolom nem xar. A fényképezésnél amúgyse a megapixel a lényeg, ha amúgy zajos a kép és már félhomályban se tudsz rendesen fotózni. Inkább az a kérdés: lassú-e?! Érzed-e hogy vannak vele szoftveres, biztonsági problémák. Ha nincsenek akkor OK.
2018. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem S5 van.. 4 éves.. semmi baja nincs azon kívül hogy picit lassult csak be, akksija nem bírja tovabb 2 óránál
2018. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme nekem egy samsung galaxy note 4-em volt,és leváltottam egy huawei p10-re úgy bánom,mint a kutya aki százat fialt,úgy érzem felesleges pénzkidobás volt,semmi különbséget nem észlelek a két telefon közt...
2018. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16 megapixeles, de nem csinál annyira jó képeket. Beépitett 32 GB tárhely amiből 21et használhatsz fel, nem bővíthető. Vegyél inkább egy s7 edge-t egy árban vannak, csak az dual pixeles 12 mpx f1.7 rekeszértékű (s6 edge+ f1.9-->minél kisebb annál jobb) alap tárhely 32 Gb és bővíthető!:)
2018. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az s6-k 90%ba gyári hibásak. Plusz az s6 edge+ megvan szeptember óta de lustaság végett nem volt használva :s S5-m van. 4 éves és most érzem rajta, hogy nem bírja már annyira ezért gondolkoztam, hogy eladóm az s6 edget és ki hozok egy p20 prot de feleslegesen nem akarok egy harmadik telefont
2018. aug. 6. 23:00
 6/7 A kérdező kommentje:
*s6 re írtam a gyári hibát
2018. aug. 6. 23:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Haggyuk s7" harmadjára csak sikerül xd
2018. aug. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!