Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HUAWEI Mate 10 Pro vagy...

HUAWEI Mate 10 Pro vagy HUAWEI P20 Pro?

Figyelt kérdés

HUAWEI Mate 10 Pro vagy HUAWEI P20 Pro érné meg jobban, ha augusztusban vásárolnék?

Esetleg ilyen (vagy olcsóbb) árkategóriában tudna valaki ajánlani olyan készüléket, ami legalább ennyit tud, esetleg ár ellenében kicsit kevesebbet?



2018. aug. 4. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
P20 pro
2018. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
P20 Pro
2018. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ájfon
2018. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én iPhone-t nem fogok venni, ne haragudj. Nem azért nem, mert nem jó telefonok, hanem mert annyival nem tudnak többet, mint amennyivel többe kerülnek. Almát meg tudok a piacon is venni… ;)

Még valaki? :)

2018. aug. 7. 11:54
 5/7 Drak Angel válasza:
Szia Én nagyon ajánlom a Huawei p20 pro mobilt ugyan az szinte mindt az iPhone és nagyon nagy a tárhelye és a képernyője sem törik be olyan könnyen.
2018. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyival jobb a P20, amennyivel drágább. Mindkettőben 6GB RAM és 128GB tárhely van, ami több, mint elég, mindkettőben 4000mAh akku van, ami simán elég 3 napig, ha jól használod, akkor tovább is (nekem a 3000mAh-s P9 Lite bír 3 napot)

Ráadásul - ez egyéni ízlés kérdése - szerintem a felső bevágás iszonyatosan hülyén néz ki és nem fog elférni tőle minden ikon.

2018. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
P20 Pro, nagyon jó telefon, jó képet csinál, hangosan szól és gyors és még irDA távirányító is van benne.
2018. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!