Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs a telkomnál fehér...

Miért nincs a telkomnál fehér iphone 8 256GB?

Figyelt kérdés

Fekete nem kell, mert elég fekete telfonom volt és megutáltam őket. Ez a gold árnyalat meg, mint ha besárgult volna a retektől a telefon.



Iphone SE sajnos beázott és nem müködik jól pedig gyönyörű silver színe volt...


23/F


2018. aug. 4. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Most akkor fehèr vagy silver kell?
2018. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fehér-Ezüstbe volt az SE-m . Fehérbe kell
2018. aug. 4. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Apple a 8-as szériábol 3 féle színt gyártott. Az asztroszürke (az lenne a fekete?) ezüst, ami ( szerintem) fehér is....arany, ami szerintem csodaszép. Kicsit bánom hogy nem az arany színt választottam, de hát ez van. Ja és mostmár van piros is, de biztos az is baromi jól néz ki!
2018. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a Silver lenne a “fehér”. És minden szolgáltatónál megtalálható az összes szín, ha nem is egyből , de rendelnek neked. Mondom, 4 féle szín van, asztroszürke, ezüst , arany es a piros.
2018. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

256GB-ba csak gold és space grey színben van a Telekomnál a neten legalább is .


[link]

2018. aug. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!