Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lép ki folyton az...

Miért lép ki folyton az alkalmazasokbol?

Figyelt kérdés
Iphone 5s telefonom van ha sokat hasznaltam egy nap ugy 3-4orat akkor mindig kilep a messenger, snapchat, instagram, facebook stb..az ilyen appokbol es nem ertem miert van.
2018. aug. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsed van,nekem a frissen ujratelepitett 5s csak ugy volt hajlando megnyitni a messengert ha 2x probalkoztam...eloszor belepett es egybol bezarta,aztan ha ujra megnyitottam akkor lepett csak be. Regi a telefon,hiaba mondja mindenki,hogy apple termek es a mai napig jo.
2018. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is iphone 5s-em van szinte egész nap használom,és semmi baja,egy alkalmazásból se lép ki soha és nem is igazán veszek észre akadásokat,pedig nem szoktam semmit bezárni nagyon...szerintem a te telódnak valami baja van,ami valószinűleg szoftveres eredetű,ha nem a legfrissebb ios verzió van a telefonodon akkor frissíts,ha ios 11-et használsz töltsd le az ios 12 beta-t,vagy fordítva,az biztos,hogy nem szabad,hogy ilyeneket csináljon...
2018. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vicces,hogy az ios fanok állandóan mindent meg akarnak magyarázni,,,5 év körüli a telefon,régi ,elavult és kész. nem kell belemagyarázni,hogy szoftveres hiba. egyszerüen nem birja már. Neki is ilyen,,nekem is ilyen volt..,neked lehet ,hogy szerencséd van,vagy nem terheled annyira.
2018. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legujabb szoftver van. Mar 3 éves a telefon lehet h az a baj..koszonom a valaszokat!
2018. aug. 4. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!