Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldhato, hogy masnak...

Megoldhato, hogy masnak vegyek mobilinternetet az en (domino) kartyamrol?

Figyelt kérdés
Szoval van a kartyam,van rajta penz (nem elofizeteses) es szeretnek venni valakinek (aki egyebkent elofizeteses) az en kartyamon levo penzbol mobilnetet. Megtudom ezt valahogy oldani? Van valami "ajandek" lehetoseg? Telekomos vagyok.

2018. aug. 5. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A kártyádon nincs pénz, esetleg a bankkártyádon van.

Na arról tudsz ajándékot venni.

2018. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A telefonkartyamon van penz, szerintem ezt jobban tudom;)

Ha viszont a fogalmazas miatt mondtad ,akkor megsugom,hogy a bakkartyadon sem lehet 1Ft se. A bankszamladon van a penzed a kartya csak egy eszkoz,hogy hozzaferhess.

2018. aug. 5. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ingyenesen hívható telefonos ügyfélszolgálat minden kérdésedre választ ad. Még a nyilvánvaló zöldségekre is.
2018. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan jo,hogy a te neved majdnem minden kerdesnel szerepel,de hasznos valaszt nem nagyon adsz soha. Igen ,ingyenesen hivhato,de nezd meg mikor irtam ki a kerdest :)
2018. aug. 5. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Már rég megkérdezhetted volna a szolgálatót 1000x. Miért nem jó a hiteles forrás neked?
2018. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta ,hogy nem tudtam mar meg a valaszt? Ejjel jott elo ez a dolog ,de ejfel utan nem fogok hivogatni senkit. Egyebkent nem volt annyira fontos ,hogy a szolgaltatohoz forduljak ,ezert irtam ki egy ilyen oldalra. Nem mintha sok kozod lenne hozza. Ha mar ittvagy es "valaszolsz" akkor segitoszandekkal tedd. Ha ennyire raersz akkor akar te is felhivhattad volna ,hogy mas kerdesed megvalaszold,nem?
2018. aug. 5. 17:35
 7/8 anonim válasza:
Telekom telefonos ügyfélszolgálat lakossági mobil része minden nap 6-hajnal 1ig várja a bejövőket. Egyébként netet nem lehet feltölteni így.Efis tud egyenleget tölteni dominora,de dominorol domino illetve dominorol efire tranzakcióra sajnos nincsen lehetőség.+az efis igénybe tudja venni az extranett 200MB (620,-), illetve 1GB-ot (1490,-).Vagy akár nagyobb internetcsomagra is válthat, amire egyébként minden naptári hónapban ingyenesen van lehetőség.Esetleg, ha régi portfóliós internete van, akkor újra válthat, pár száz forint különbséggel pár gigával többért.
2018. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ,vegulis extranet lett. Azert gondoltam hogy esetleg van ilyen ,mert nemreg volt ilyen Woah (cola,fanta) nyitoful kod ,amit ugy is tudtal aktivalni,hogy egy baratod is kapott belole.
2018. aug. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!