Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 éves telefont miért tartanak...

3 éves telefont miért tartanak idősnek, ha jól műkődik? Hiszen alap telefonok birjak akar 10 evig is. Csak ugy erdekelbe :D

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z3 telomrol van szó.
2018. aug. 5. 11:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat "érdekelne"
2018. aug. 5. 11:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az van és jól működik akkor ne foglalokozz vele hogy mit mondanak.
2018. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért tartják idősnek,mert azt hiszik elavult de tévednek,Nekem öt éves telefonom van(samsung galaxy note 3),és pont leszarom ki mit mond,bár nekem nem cikizik a telefonom amiatt,mert ennyi idős,egyébként ezek az okostelók is fogják szerintem bírni tíz évig simán,mert az én öt éves telefonom sebességben a mai napig olyan,mint amikor 2013-ban kivettem a dobozból és még a mai napig a legújabb android megy rajta(csak custom rom,de akkor is oreo),meg elmegy rajta a mai napig minden játék akadásmentesen(asphalt 9,modern combat versus,pubg mobile,és valszeg a fortnite is elfog)
2018. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt kell nézni, hogy neked elég e vagy sem. Ha igen, akkor nincs is miről beszélni.



Azért tartják idősnek, mert a számítástechnika egy olyan gyorsan fejlődő terület, ahol a teljesítmény néhány év alatt meg is duplázódik. Így már egész más szemmel néz az ember egy 3-4-5 éves telefonra, hiszen az újak jellemzően köröket vernek rá.

2018. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annyi problema lett 3 ev alatt hogy a hangszoro kisse recseg,de azt kicseréltetem gondolom az nem árt neki.

Az aksija is jo mert megneztem bekapcsolva ugy hogy a wifi is be volt kapcsolva estetol reggelig tartotta a 4% ot,gondolom avval nincs baj akkor. Jo naponta 2 x toltore kell tennem hasznalat mellet. De ugyanugy gyors erintkezik kamera is jo.vannak ujjab sonyk de ami tetszik az draga ami ugyanolyan arban van hasznaltan mint a z3 nekem azoknak a kepernyoje kicsi ehez kepest

2018. aug. 5. 13:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktam nezni a googlen ilyen keszulek osszehasonlitast,van hogy a z3 tobbet tudd mint az XA pl a kamerafelbontas
2018. aug. 5. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valakit funkcionálisan kielégít, akkor pusztán sznobizmusból felesleges váltani.

De vannak, akiknek fontosabb a haveri társaság véleménye, vélt vagy valós lenézése, farokméret összehasonlítgatása. Ezek ilyen gyerekes dolgok, ki is nőhető.

2018. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!