Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan kínai/ olcsóbb...

Kovvik100 kérdése:

Vannak olyan kínai/ olcsóbb telefonok, amik esetleg feltörekvő márkák?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami nem terheli meg az ember pénztárcáját és nyomdokaiba léphet a csúcs kategóriás telefonoknak. Természetesen Nem egy iPhone x működést várok el.


Köszönöm



2018. aug. 5. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy még nem hallottál a Xiaomiról. Mondjuk az már túl van a feltörekvésen, de a legjobb ár/érték arányú készülékeket adja.
2018. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hallottam. De azt is le szolják sok helyen, nem tudom eldönteni esetében, hogy megbízható avagy nem.
2018. aug. 5. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a márka leginkább az oneplus és a huawei bár már huawei,is kezd arany áron árusítani...,de még mindig jobb az ár/érték arány,mint mondjuk egy samsung esetében,a xiaomi is jó,de ők leginkább a 40-50 ezres budget "alsókategóriában" híresek.
2018. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok mindent használnám. Köztük van a fényképezés is. Van olyan köztük, melyeknek elég jó kamerája van?
2018. aug. 5. 14:07
 5/10 A kérdező kommentje:
"Mindenre" Elnézést..
2018. aug. 5. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 5, ha nem baj a méret. Abszolút legjobb a kategóriájában, kiemelkedő kamerával.
2018. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"De azt is le szolják sok helyen, "


Mindent leszólnak, nem tűnt még fel?

2018. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amióta gyereket terveztünk, keresgélek én is, praktikusan kameraközpontúan, igazi gyorsan fotózó telefont. Maradok az S7 (esetleg Edge) és afölött, miután "végignéztem a youtubeot kétszer". A vas gyors, ram bőséges, esti otthoni felvételek gyönyörűek, és az a fókuszálás! Nemhogy kínai márkát nem tennék mellé, hanem kb semmit. 70 körül meg főleg semmit.
2018. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trevor. ***** válasza:
Xiaomi, Meizu. Ezt a kettőt tudom ajánlani, nekem Xiaomi van és simán van olyan jó, mint egy Samsung vagy Huawei. A Meizu feltörekvőbb márka, így lehetnek jobb ár/érték arányú telefonjai, mint pl. a Xiaominak. De a ZTE-hez tartozó Nubia is jónak tűnik, bár ezeket annyira nem ismerem. Drágábban a Oneplus jó választás, bár ők is minden egyes új telóval emelik az árat. Mindenesetre olvass teszteket, felhasználói véleményeket. Milyen árban keresel telefont?
2018. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mondanám a Meizu-t, nem rosszak, de nekem az nem tetszik, hogy kezd ez a cég is abba az irányba elmenni, hogy egyre kisebb akkukat tesznek a telefonjaikba. Kivéve az M6 Note-t, abban normális akku van, de a többiben... Én most egy M5-öt nyúzok és végülis elégedett vagyok vele, de ez a 3070-es akku valami botrány, és arról meg ne is beszéljünk, hogy ezek az MT procik üresjáratban is merítik az akkut rendesen! Szóval ha konkrét telefont kéne ajánlani, én most a Meizu M6 Note-t mondanám, az jó választás lehet!
2018. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!