Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem jobb gyártó a...

Csak szerintem jobb gyártó a Xiaomi, mint a Huawei?

Figyelt kérdés

Nekem volt Huawei p8 ,p10, y6, és igy tovább.

szerintem a Huawei a samsunggal akar egyfokon lenni,a középkategóriás telefonjuk nem is érdeklik.

de ott a Xiaomi ami nagyon jó telefonokat gyárt a közép/felső kategóriában.a frissitéseket mindig megkapják és nem szoktak gyári hibásak lenni.vélemények?



#huawei vs xiaomi #kinai teló
2018. jún. 25. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem Xiaomi Redminote 4x-em van és imádom...tényleg, teljesen szuper kis telefon !! Jaa és nincs túlárazva :D

2018. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 markus41 válasza:
81%
Igazából kinek hogy jön be. Én is a Xiaomi mellett állok. Mostanság elég felkapott márka lett, mivel elég jó, olcsó, menő, használható stb.
2018. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alsó- és középkategóriában szerintem is jobb.


Közel ugyanolyan minőséget kínál olcsóbban.

2018. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz a Xiaomi, lényegében az egyetlen normális belépő kategóriás telefonmárka.

Viszont az újabb Huaweiek elég erősek a maguk kategóriájában (P Smart, P20 Lite, sima, Pro), Xiaomit én nem vennék felsőkategóriában, de lehet csak én érzek így.

2018. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csak a Xiaomi az egyetlen olyan márka, ami alsó-/alsó-középkategóriában használható telefonokat gyárt. Ott van példának okáért a Meizu. Szintén nagyon jók a telefonjai ebben a kategóriában. Attól még, hogy egy márka kevésbé ismert, lehet jó. Ezzel együtt persze nem vitatom, hogy a Xiaomi tényleg az egyik legjobb ebben kategóriában. (bocsi a szóismétlésekért).
2018. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!