Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok külföldi...

Miért nem tudok külföldi számot hívni?

Figyelt kérdés
Már egy csomószor probálkoztam és mindig azt mondja hogy nincs egyenlegem pedig van nem is kevés és esemest se tudok pedig régen tudtam mi lehet a baj?
2018. aug. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy a szuleid letiltottak.
2018. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem lehet nem is tudták
2018. aug. 5. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit nem tudtak?:D

Barmikor letilthatjak. Lehet ,hogy lattak,hogy sokat hivogattal kulfoldi szamot ezert letiltottak. Az is lehet ,hogy elofizetes a kartyad es akkor ugye 0 forint van rajta ,viszont van egy keret (pl 1500Ft) amit haszhatsz,de le vannak tiltva a kulfoldi szamok. Ha ettol fuggetlenul feltoltened a kartyat akkor szerintem tudnal hivni kulfoldit. Eleg keves az info amit megadtal.

A legtutibb az lenne ,ha vennel egy dominokartyat aztan magadnak toltogetned fel es akkor az ugyfelszolgalat segitsegevel (vagy alkalmazasban) mindent meg tudnal oldani.

2018. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel semmi lényeges infót nem adtál meg, ezért annyit lehet tanácsolni, hogy fordulj az ügyfélszolgálathoz.
2018. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!