Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék véleményt kérni...

Szeretnék véleményt kérni Motorola Moto M telefonról, és miért van különbség orszàgonként hardver terén, ugyanaz a telefon, de más alkatrészekel rakják ösze, miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről a modellről véleményt nem tudok adni. A beltartalom különbsége meg általában abból adódik, hogy más országokban másra van az embereknek igénye/pénze, és/vagy valamelyik beszállító nem tudott a kellő mennyiségben alkatrészt szállítani, így diverzifikáltak, helyettesítették mással. Autóknál, élelmiszereknél is van ilyen.
2018. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert mielöt megvàsároltam volna sokkat válogatam a neten,és ott azt írták Magyarországra Helio p15-proceszoral,4gb ramal és super amoled kijelzövel lehet megvásárolni,de neten rendeltem és teljesen más hardverek vannak benne,pl Helio p10,3gb ram és IPS kijelzö,miért van ilyen nagy különbség köztük
2018. aug. 6. 11:30
 3/3 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés,mi a különbség Helio p15 és Helio p10 processzor közöt
2018. aug. 6. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!