Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott viberen? Nem lenne...

Letiltott viberen? Nem lenne rá oka, de már napok óta nem ír, és nem jelzi, hogy fent lenne, csak hogy utoljára pár napja volt.

Figyelt kérdés
nem jellemző rá, hogy ne legyen fent napokig....de azt jelzi, hogy utoljára, már majdnem egy hete, amit írtam az kézbesítve..de semmi más..oka nincs rá, hogy töröljön ( 1 hete voltak itt, nem haraggal váltunk el, sőt azóta beszéltünk is viberen,úgy váltunk el, hogy majd beszélünk...)
2018. aug. 6. 15:49
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a telefon névjegyzékében ott van a viber is, h lehet hívni stb...ha letiltott volna is írná? felhívni nem akarnám, hogy figyi már mi van...most honnan tudjam...:S
2018. aug. 6. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2018. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal kezdődik a kérdésem....LETILTOTT VIBEREN? (a leírtak alapján, szerintetek?)
2018. aug. 6. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
várj, hozom a kristálygömböm...
2018. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amennyiben nem tudsz vagy nem vagy hajlandó az általam feltett kérdésre válaszolni, legyszives meg se nyilvánulj! Egy értelmes, olvasni tudó ember látja, hogy hol van a kerdojel-vagyis mi a kérdés! A többi leírás, hogy miért is merült fel bennem a kérdés! Azért tettem fel, mert nem volt még hasonló problémám, és gondoltam ha másnak igen, tud válaszolni ....nem varazsgomb segítségével....-.-
2018. aug. 6. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

arra még nem gondoltál, hogy felhívd telefonon és megkérdezd?


biztos sokkal bonyolultabb, mint anonim módon vadidegenektől kérdezel olyan dolgokat, ami teljes mértékben kiszámíthatatlan, mert egyszerűen szar.


öcsémet úgy jelzi, hogy több hónapja volt utoljára elérhető, mégis tudok vele beszélni, napi szinten tesszük...most akkor ezek alapján mondjam azt, hogyha nem ír vissza, akkor biztos letiltott? aztán ha nem így van, akkor én leszek a hülye?


ne hagyatkozz ennyire a technikára, sok a hibaszázalék...

2018. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!