Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyièrt lehet eladni S7 Edge?

Mennyièrt lehet eladni S7 Edge?

Figyelt kérdés
Hali. Èrdeklődnèk hogy egy kb kèt èves Galaxy S7 Edge kèszülèket mennyièrt lehet eladni? Független, papìrjaival, dobozàval. Èp kèpernyő stb. (Ne ìrjatok ràm nem azèrt kèrdeztem meg nem itt szàndèkozom eladni, tisztàban szeretnèk lenni mennyit èr)
2018. aug. 7. 23:02
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem akkor már jó vagy ha olyan 70-80 -ba eladod.

:)

2018. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a jófogason. A karc nélküli függetlenekből 70-ért nagyon sok van. Képzeld magad a vásárló helyébe. Miért venné meg a tiéd? Mivel járna jobban?

Böngészd a hirdetéseket és találd ki mi az ideális.

Az a baj hogy nagyon sok van belőle eladó. De nem csak ebből. A drága telókból nem szeretne senki veszteségesen kiszállni, de sajnos ez egy ilyen biznisz. Nekem eleve új korában nem ért ennyit a készülékem, így nem lényeg hogy 2 évesen el tudom-e adni és mennyiért? A vásárlókat pedig nem hatja meg hogy neked sokba volt. A mobilpiac felvevőképessége korlátozott, hiszen extrém kivételektől eltekintve egy ember egy telóval jár. És ugyan rengeteg hirdetés van, de közel sem annyian vesznek használtat mint újat.

2018. aug. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a sarkai ha éppek,az ujjlenyomat olvasóról nem kopik a bevonat,illetve,ha tényleg makulátlan,akkor valóban olyan 70-80 ezer között mozog,de jó lenne meglesni pontosan mennyi idős,mert lehet még van rá egy pár hónap garancia,akkor viszont nem adnám 90 ezer max max 85 ezer-ig lemehetnek,amúgy,ha hiszed,ha nem a színtől is függ a telefonod kelendősége,az arany,a világos kék,meg az a rózsaszín szerű mind különösen keresett szinek.
2018. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!