Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Középkorú nő vagyok, nincsenek nagy elvárásaim a telefonnal kapcsolatban. Legyen egyszerű a kezelése, alkalmanként interneteznék csak rajta (otthon van gép), aránylag szép képeket készítsen, legyen led értesítő (ez fontos lenne),és kb 60 ezer Ft-ig szeretnék rá áldozni. Azért itt kérdezek, mert nőkkel vagyok körülvéve, és ők sem értenek annyira hozzá. :)
2018. aug. 8. 22:28
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hat igaz, en is no vagyok, de! =D

Nekem egy Huawei Y6 2018-as telom van, amiket leirtal azokat tudja, minden megvan benne. Média marktbol rendeltem, 51E ft-ert. Meg vagyok vele elégedve :)

2018. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2018. aug. 8. 22:36
 3/12 anonim válasza:
81%
De tok+uvegfolia mindenkepp legyen, en pont ma tortem ossze, banom hogy akkor nem szantam ra annyi penzt:D
2018. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kezelés szempontjából két fő választásod van. Android és iPhone. Nagyjából ugyan olyan minden Androidos mobil kezelése és ugyan ez igaz az Apple termékeire is. Internetezés már minden okostelefonnál alap funkcionalitás. Led értesítő az Apple telefonokon van gyárilag, Androidnál tudsz rá telepíteni alkalmazást, hogy legyen.

Az árat tekintve egy iPhone nem fér bele, úgyhogy válassz egy jó kamerás Androidot.

2018. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én a Meizu-kat tudom javasolni! Ha esetleg nem ismernéd annyira a márkát, akkor elmondom, hogy ez nem a kínai gagyi kategória! Konkrétan az M6-ot vagy az M6 Note-t tudnám ajánlani, minden kritériumodnak megfelelnek!
2018. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom nézni amiket írtatok!
2018. aug. 8. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:

60E Ft alatt, aligha van...

... nem sokkal felette, kb. 65E Ft-ért viszont tudsz venni egy Meizu Pro 7 4/64-et. Dupla hátlapi kamerával + alatta van egy 'Fenêtre' kijelző, amin láthatod akár a hátlapi kamera képét.

(Eustockon jó olcsó).

2018. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A 65 ezer Ft még belefér. :)
2018. aug. 8. 23:17
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor jó! Nézd meg a Meizu Pro 7 4/64-et, szerintem tetszeni fog.
2018. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
nekem lenovo k6 telefonom van vékony kecses értesitő ledje is van szép képet készit,jó hangzása van gyors.és bele fér keretbe biztosan.
2018. aug. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!