Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a samsung...

Megéri megvenni a samsung galaxy s7-et?

Figyelt kérdés
Most egy huawei y6 ii compaktom van amivel nem nagyon vagyok megelégedve mert állandóan lefagy. Szerintetek érdemes,e leváltani egy s7-re?
2018. aug. 8. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az edge-re, a jóval nagyobb akku miatt.
2018. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy s7-em meg egy iphone se-m,meg családba van egy huawei p20 lite,egy árban van mind a három telefon,én tesztelgettem őket,az s7 a legrosszabb a három közül,én azt mondanám,ha nem irtózol a kis kijelzőtől,meg az ios-től akkor iphone se-t vegyél inkább,sokkal gyorsabb az akkumlátor mérföldekkel jobb,meg ez még vagy három-négy évig fog kapni frissítést,ha nem kell ios és nem irtózol a kínai mobiloktól akkor a p20 lite neked való,igazából az s7-et leginkább üzemidőben veri oda,de nekem maga a telefon kinézete is jobban bejön,de,ha egyik se tetszik az s7-et is tudom ajánlani,az is egy jó telefon,mitagadás ennek a legszebb a kijelzője a három közül,semmi másba nem jobb,de a kijelző az tényleg bámulatos,amúgy baxott gyors telefon ez is,ennyit amennyiért adják szerintem megéri,de az előző kettő mégjobban...
2018. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Annyit még meg tudnátok mondani hogy a kamerája az milyen?

2018. aug. 9. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kamerája, de már 2 éves telefon, frissítést se kap már.
2018. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok a kamerája bámulatos,éjszaka is nagyon jó képeket készít,a kamera app is tele van minden jó funkcióval,amúgy a frissítésekkel ne törődj,samsug telefon révén rengeteg custom romot fognak rá írni
2018. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki segített!!😊
2018. aug. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!