Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudom cserélni a telefonomat?

Ki tudom cserélni a telefonomat?

Figyelt kérdés
A Media Marktba vettem egy nem túl drága 25ezres telefont (navon mizu d504). Ez volt pár hónapja. Eleinte kivalloan mukodott de egy ideje hasznalhatatlan, több problémaja is van. Nem lehet vele normalisan irni . Az egyik pillanatban semmi baja a másikba olyan mintha beragadnanak a gombok, hosszu ekezeteket ir, mikor megnyomom a torlest kitorli az egeszet (mint ha nyomnam folyamatosan). Olyan is volt mar hogy a wifi random kikapcsolt rajta. Ujraraktam a telot akkor egy kis idore jobb lett de aztan jottek ugyanazok az alkalmazasok. Nem toltottem le semmit kb csak ezeket az alap alkalmazasokat (messenger, facebook, youtube, insta...) Egyszer leejtettem es a sarkan ez latszik félek belekotnek majd ebbe... Mit mondjak mikor visszaviszem? Szerintetek ki lehet csereltetni?

2018. máj. 12. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

"Egyszer leejtettem es a sarkan ez latszik félek belekotnek majd ebbe... "

Nem kötnek bele.

Azt fogják mondani, hogy alapból elhajtanak mindenkit a fenébe, de neked nem foglalkoznak vele hogy a mechanikai sérülés garanciavesztést okoz, hanem adnak egy vadonatúj készüléket teljesen ingyen.

2018. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Több hibát is vétettél szerintem.

Ha nem egy telefonos szaküzletben dolgozol technical support-osként,vagty urambocsá' szervízesként - amit kétlek, hisz akkor nem tetted volna fel a kérdést - akkor nem lett volna szabad újraraknod (ez a szakember dolga, azért fizetik. Ez már eleve garanciabukó tényező szerintem.


A másik, hogy leejtésre, törésre, vízbe(vagy egyéb folyadékba) ejtésre, szóval nem rendeltetésszerű - avagy rendeltetésellenes - használatra a gari biztosan nem terjed ki. (Hacsak nem kötöttél rá mindenféle biztosítást, de akkor se a garancia fizeti a cech-et, hanem a telefonra kötött biztosításod alapján az a biztosító, amelynél a biztosítást a telefonodra kötötted - ami persze a te szempontodból édesmindegy lenne.

2018. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 na ne szorakozzal mar, hogy egy gyari reset, ami telefonmenubol elerheto, az kizarolag a szerviz dolga lenne es garanciavesztest okozna... ne terjesszunk mar baromsagokat, koszi.


A mechanikai serules tenyleg garanciaveszto, de ez kb. mindenhol le is van irva.

2018. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek azért bepróbálkozzak hátha nem veszik észre?
2018. máj. 12. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem jó ha minden reggel újraindítod? Szerintem nyugodtan vidd vissza, mondd el, hogy mielőtt leesett is ilyeneket csinált, elküldik szervizbe, ahol megállapítják, hogy nem az eséstől van gond. Elvégre nem azért viszed be, mert leesett és most nem jó.
2018. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem biztos.
2018. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!