Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az hogy garanciában...

Mit jelent az hogy garanciában újracserélt? Telefon vásárlásnál pl. jófogáson, de azt írja teljesen új.

Figyelt kérdés

Jófogáson sokkal olcsóbbak az iphonok mint boltban. Rengeteghez írják, hogy ''teljesen új, aktiválatlan, 0perces'' DE ''garanciában újracserélt''.

Garanciát is csak rövid időre adnak, kb. 1 hónap.

Miért olcsóbbak itt? Valóban új a telefon?

Köszi előre is:)


2018. aug. 10. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Elromlott a készüléke, azonban mivel javíthatatlan volt, így egy ugyanolyan de teljesen új készüléket kapott helyette.

Ezt pedig inkább eladja.

2018. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ma vagy 10 eladó készüléket láttam, amik mind zsír új, 0 percesek voltak. Kíváncsi lennék, hogy honnan vannak ezek, és probléma esetén hova lehet fordulni?
2018. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ezért nem merek venni. Doboz és tartozékok nélkül adják és kitudja honnan van a telefon.
2018. aug. 11. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Garancia papírt akkor is adnia kell, emellett ha szabályosan lett újracserélve, pár hónap (máshol pedig 1 év) garancia jár még rá.


Persze az is lehet, hogy klón telefonok, szóval szakértelem és megfelelő papírok nélkül, ne is ugorjon bele olyan, aki nem ért ho zzá.

2018. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Vettem saját márkaboltban telefont.

2018. aug. 11. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!