Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek iCloud tárhelyet...

Ha veszek iCloud tárhelyet akkor pl ha megveszem a 200gb akkor annak az arat havonta ki kell fizetni vagy csak egyszer?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 20:38
 1/2 anonim válasza:
100%
Havonta. Én 50 gigásat vettem, havonta fizetem.
2018. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

iPhone, iPad, iPod touch készüléken, illetve Macen és PC-n egyaránt válthat nagyobb iCloud-tárhelycsomagra. 50 GB-os, 200 GB-os és 2 TB-os összméretű tárhely közül választhat. A 200 GB-os és a 2 TB-os csomagot meg is oszthatja a családjával. Ha nagyobb tárhelyre vált, havonta terheljük meg a számláját.1 Az alábbiakban megtekintheti a havi díjakat országok, illetve régiók szerinti bontásban.


Ha 2017. június 5. előtt vásárolt 1 TB-os havi csomagot, akkor fiókja automatikusan frissült 2 TB-os havi csomagra.


forrás: [link]

2018. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!